Takmičenje iz engleskog jezika Willkommen

Učenici naše škole postigli su zapažene rezultate u prvom krugu osmog međunarodnog takmičenja u poznavanju engleskog jezika Willkommen:

1. razred: Anđela Knežević (1. mjesto), Kalina Ječmenica (2. mjesto)
2. razred: Sofija Milić (1. mjesto), Andrija Preradović (3. mjesto)
3. razred: Marko Jelovac (1. mjesto), Sretenka Janjić (2. mjesto)
4. razred: Marija Đurović (1. mjesto)

Iako su ovi rezultati dovoljni za plasman u naredni krug, učešće naših takmičara se ovde završava, jer je pravilo da takmičenje nastavljaju samo učenici iz zemalja koje imaju preko 150 takmičara, pa je ovo i konačan plasman naših učenika. Za prva tri mjesta su obezbijeđene diplome i medalje, a za prvo mjesto i vaučeri u vrijednosti od 10 eura. Mentorke takmičarima su bile profesorice Nevena Tomić, Sanja Golubović i Jelena Vuković.