Радионица Интернет бонтон
Поводом обиљежавања Недјеље глобалног образовања, ученици првог разреда Гимназије ,,Танасије Пејатовић“ са професорицом Адисом Малагић посјетили су Дневни центар Пљевља и одржали радионицу Интернет (дигитални) бонтон. Дјеца и млади из Дневног центра имали су прилику да кроз кратки едукативни филм и рад у групама сазнају нешто више о интернету, безбједности на интернету, интернет бонтону и друштвеним мрежама.
Циљ радионице била је едукација младих о лијепом и пожељном понашању приликом размјене порука, комуницирања, дијељења информација и фотографија на друштвеним мрежама уз поштовање права на достојанство и приватност личности.
Волонтерски клуб Гимназије ,,Танасије Пејатовић”

