Одржана радионица на тему: „Социопатолошке појаве – друштвено неприхватљиво и штетно понашање са освртом на коцку“

У четвртак, 30. маја, одржана је радионица „Узроци зависности и како јој окренути леђа“, коју су водиле MSc Бранка Никочевић, дипломирани психолог, Љиљана Радишевић, дипломирани специјални педагог и породични психотерапеут, и Милица Секулић, секретарка Секретаријата за спорт и младе Општине Пљевља.

Радионици су присуствовали ученици одјељења II3 и професорица Маријана Ћаласан.

Ученици су упознати са данашњим пороцима, међу којима је и коцка, те су кроз предавање, занимљиве активности и рад у групи стекли још веће знање у вези са овом тематиком.

На креативан начин су представљали видове, узроке и посљедице коцке. Увидјели су да овај, нажалост све учесталији проблем нашег друштва није нимало безазлен.

Захваљујемо гошћама на стеченом знању и интересантном предавању.

„Коцкање је болест, то је болест воље.“ (Ф. М. Достојевски)

Невена Тањевић, II3