У нашој школи одржана радионица на тему друштвеног предузетништва у склопу SIA програма

У понедјељак, 10. априла, са почетком у 13 часова, у ЈУ Гимназија „Танасије Пејатовић” одржана је радионица на тему друштвеног предузетништва у склопу SIA програма.
Радионицу су одржали Јелена Каварић и Амар Мулић испред SIA тима Црне Горе.
Social Impact Award  програм међународни је програм који се истовремено спроводи у 18 земаља на три континента (Европа, Азија, Африка), уз јачање идеје друштвеног предузетништва код младих.
Учесници радионице били су ученици који изучавају предмет Предузетништво, односно чланови ученичких компанија: Ена Катана, Милица Јеловац, Емилија Марић, Селма Лујиновић, Јована
Котлаја, Немања Јошовић, Андрија Старчевић, Анђела Лацмановић, Милош Милинковић, Војин
Крвавац, Ана Деспотовић, Тамара Грбовић, Мартина Дајевић, Лазар Томић, Маша Лончар, Селма Лојо, Амела Кадић, Мартина Свркота, Тамара Чоловић, Јана Томчић, Елена Вемић и Миљана Дромљак, заједно са професорицом Адисом Малагић. Гости радионице били су и представници Општине Пљевља.