Дан отворених врата и Summer job 2022

Каријерни центар Универзитета Црне Горе, у сарадњи са Студентским парламентом УЦГ, организовао је у сриједу, 23. марта, у Спортско-културном центру УЦГ „Дан отворених врата“ и Сајам сезонског запошљавања „Summer job 2022“. Догађају су присуствовали матуранти из Гимназије и Средње стручне школе. Из Гимназије је ишло 50 ученика, заједно са професорима Мирком Попадић и Данком Деспотовићем – одјељењским старјешинама одјељења IV2 и IV3, као и педагошкињом Иваном Вукашиновић. Поред интересовања за факултете, ученици су показали интересовање и за сезонско запошљавање. Након посјете Сајму, ученици су имали слободно вријеме, а у Пљевља су се вратили око 19 часова.

Превоз су обезбиједили Секретаријат за друштвене дјелатности Општине Пљевља (за обје школе по један аутобус) и Каријерни центар (један минибус).