„Mladi i bolesti zavisnosti“

Dodijeljene nagrade za radove na temu „Mladi i bolesti zavisnosti” Kancelarija za mlade i prevenciju narkomanije i bolesti zavisnosti Sekretarijata za društvene djelatnosti opštine Pljevlja, obilježavajući novembar kao međunarodni mjesec za borbu protiv bolesti zavisnosti raspisala je Konkurs za mlade od 15 do 20 godina da naprave istraživačku priču u formi video zapisa na temu:” Mladi i bolesti zavisnosti”. Video rad je trebao biti o tri do sedam minuta. Na konkurs pristigla četiri rada od učenika pljevaljske Gimnazije. 26. februara 2021.godine, u velikoj Sali Skupštine Opštine Pljevlja održana je dodjela nagrada. Žiri za dodjelu nagrada za najbolje video radove na temu “Mladi i bolesti zavisnosti” na čelu sa predsjednicom, direktoricom Centra za socijalni rad za Pljevlja i Žabljak Brankom Danilović, donio je Odluku da od četiri pristigla rada svaki bude nagrađen.  detaljnije